• english
  • česky
  • हिंदी
  • 印地文
  • português
  • русский
  • español
  • Türk
  • português
  • deutsch
  • français
B&Bartoni Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Kalabak Mahallesi 3247 Sokak
No:5/A | Urla Izmir
Turkey

Tel:+90 232 761 04 17
Faks:+90 232 761 04 17
GSM:+90 541 227 86 64
E-posta:info.tr@b-bartoni.com
 

İLETİŞİM



Tomáš Bartoň

Genel Müdür

tel.: +420 326 335 225
faks: +420 326 335 942
GSM: +420 776 125 520
e-posta: tomas.barton@b-bartoni.cz
diller: Çekçe
 

Uluslararası Satış



Petr Haupt

Uluslararası Satış

tel.: +420 326 335 225
faks: +420 326 335 942
GSM: +420 773 290 146
e-posta: petr.haupt@b-bartoni.cz
diller: Çekçe, İngilizce
 

Yerel Ofisler



Chris Sun

Uluslararası Satış - Çin

   
   
GSM: +86 18 516 158 982
e-posta: chris.sun@b-bartoni.com
diller: Çince, İngilizce

Nikolay Shishkin

Uluslararası Satış - Rusya

   
   
GSM: +79061217996
e-posta: nikolay.shishkin@b-bartoni.com
diller: Rusça, İngilizce
 

Omprakash Wadhiya

Uluslararası Satış - Hindistan

   
GSM: +9552012011
GSM: +9834196072
e-posta: omprakash.wadhiya@b-bartoni.com
diller: Hintçe, İngilizce

Gökhan Güngör

Uluslararası Satış - Türkiye

   
   
GSM: +90 541 227 86 64
e-posta: gokhan.gungor@b-bartoni.com
diller: Türkçe, İngilizce
 

Ekaterina Urkova

Uluslararası Satış – İngiltere

   
   
GSM: +447765951533
e-posta: ekaterina.urkova@b-bartoni.com
diller: İngilizce, Rusça

Andras Tafij

Uluslararası Satış – İngiltere

   
   
GSM: +447930275624
e-posta: andras.tafij@b-bartoni.com
diller: İngilizce, Rusça, Macarca, Çekçe
 

Paulo Dewes

Uluslararası Satış
Kolombiya, Peru, Panama, Bolivya, Paraguay

   
   
GSM: +55 51 9225 4418
e-posta: paulo.dewes@b-bartoni.com
diller:: Portekizce, İspanyolca

Elis Silveira

Uluslararası Satış – Şili, Meksika, Uruguay, Arjantin

   
   
GSM: +55 51 8178 7895
e-posta: elis.silveira@b-bartoni.com
diller: Portekizce, İspanyolca, İngilizce

 


 
© 2004- - Her hakkı saklıdır, B&Bartoni, spol. s r. o.